.

.

ГМ Вистински Делови 26064029 Диференцијални се Вози со Назабена Опрема Печат

ГМ Вистински Делови 26064029 Диференцијални се Вози со Назабена Опрема Печат

DEN 1704.00
Достапност
Залиха

Земја на Потекло : сад.Пакетот Висина на Производот е за 0,6 инчи.Пакетот Должина на Производот е 3,8 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 3,8 инчи.ГМ Вистински Делови од Диференцијални се Вози со Назабена Опрема Пломби се дизајнирани, конструирани, и тестирани за да ригорозни стандарди, а се поддржани од страна на General Motors.Овие пломби се помогне да се обезбеди диференцијални течност не излегуваат во јавноста излезе на вашето возило диференцијал, и се ГМ-се препорачува замена за вашето возило е оригинална компоненти.ГМ Вистински Делови се вистинските OE делови инсталиран во текот на производството или потврдени од страна на General Motors за генетски модифицирани возила.Некои генетски модифицираните Вистински Делови може да има претходно се појави како ACDelco ГМ Оригинална Опрема (OE).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа