.

.

Goody е Дополнителна Сила Главоболка Прав | Кул Портокал | 4 Count

Goody е Дополнителна Сила Главоболка Прав | Кул Портокал | 4 Count

DEN 165.60
Достапност
Залиха

Привремено ублажува помали болки и болки поради : главоболки, мала болка од артритис, болки во мускулите, настинка, забоболка, менструални грчеви, и backache.Кул Портокал вкус кој е лесно да се проголта.Практично пакување; лесно да се преземе.Активни Состојки : 325mg ацетаминофен, 500mg аспирин, 65mg кофеин. 4 прав.Добие олеснување на брзината на прав!Goody е Дополнителна Сила Кул Портокал Главоболка Прав обезбедува голема-дегустација привремено олеснување на помали болки и болки поради главоболки, ситни артритис, болка, настинка, backaches, болки во мускулите, toothaches и менструални грчеви.Goody работи брзо да се ублажи болката.Кул Портокал вкус, го прави лесно да се проголта.Со 325 mg Ацетаминофен, 500 мг Аспирин (NSAID) и 65 мг Кофеин, Goody е Дополнителна Сила Кул Портокал Главоболка Прав доаѓа во удобен, on-the-go стап пакети кои се полесно да се отвори побрзо да се земе.Goody е Прав можат да се земаат 2 начини – прелива на задниот дел од јазикот и да ги следат со не-алкохолни пијалоци или да се меша со безалкохолни пијалоци и пијалоци.Goody е брзо.Goody е вкусна.За употреба од страна на возрасни и деца 12 години и постари.Прочитајте ги сите информации за производот пред употреба.Исто така достапно во Дополнителна Сила Главоболка во Прав, Дополнителна Сила Мешано Овошје Експлозија на Вкус, Назад и Телото, Болка и ЧАСОТ за Болка со Несоницата.Таму е брз и има Goody е брзо.Goody е Прав се FSA - и HSA-право во САД

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа