.

.

Рис Аспарагус Спирс Сите Бело, Само 11,6 Унца

Рис Аспарагус Спирс Сите Бело, Само 11,6 Унца

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Рис Сите Бели Аспарагус е различен од својот зелена брат, како што е малку повеќе тендер и носи поблаг вкус.Бел и зелен аспарагус може да се користи interchangeably во рецепти.Кога сакате да додадете малку боја за јадење.Рис Сите Бели Аспарагус е различен од својот зелена брат, како што е малку повеќе тендер и носи поблаг вкус.Бел и зелен аспарагус може да се користи interchangeably во рецепти кога сакате да додадете малку боја за јадење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа