.

.

Зелен Аспарагус ( Esparrago Верде) во Саламура 4 Стаклени Тегли NT, WT 11.06 оз. (300g) . ПРОФ. Д-Р WT. 7.23 оз. ( 205g) секој.

Зелен Аспарагус ( Esparrago Верде) во Саламура 4 Стаклени Тегли NT, WT 11.06 оз. (300g) . ПРОФ. Д-Р WT. 7.23 оз.

DEN 911.76
Достапност
Залиха

Голем Зелен Аспарагус да го подигнете едноставни рецепти, вклучувајќи тестенини вечери, салати и печено или sauteed како гарнир.Подготвени да Јадат.Esparrago Верде.Производ на Перу.Бесплатен Превозот како 4 Стаклени Тегли.Користете тегла на нашиот голем Зелен Аспарагус да го подигнете едноставни рецепти, вклучувајќи тестенини вечери, салати и печено или sauteed како гарнир.Можностите се бескрајни!ПОДГОТВЕНИ ДА ЈАДАТ..Состојки Зелен АСПАРАГУС, ВОДА, СОЛ..Безбедност предупредување се чува ВО СУВИ И ТАКВИТЕ ОБЛАСТИ.НЕ ГО ИЗЛОЖУВАЈТЕ НА ЕКСТРЕМНИ ТЕМПЕРАТУРИ ИЛИ ДИРЕКТНО СОНЦЕ.ФРИЖИДЕР И ПО ОТВОРАЊЕТО.Бесплатен Превозот како 4 Стаклени Тегли.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа