.

.

Tillen Фарми Благо Кисела Аспарагус, 12 оз - ПАКУВАЊЕ ОД 2

Tillen Фарми Благо Кисела Аспарагус, 12 оз - ПАКУВАЊЕ ОД 2

DEN 660.72
Достапност
Залиха

Tillen Фарми Благо Кисела Аспарагус, 12 мл.Хрупкави и со навестување на лук.Не-ГМО и ослободени од каков било вештачки конзерванси.Содржи ниту еден од осумте најчести видови на алергенси.Дел од наградуван Stonewall Кујна Семејството на гурманските брендови што вклучува Tillen Фарми, Правни Морска Храна, Вермонт Село, Montebello Тестенини, Napa Долина Природни, Урбани Акценти, Вермонт Кафе и Селото Свеќа.Ние со гордост се создаде најдобар производи за готвење, печење, забавни, и дома.Одличен вкус работи во нашето семејство.Пакување од 2. Tillen Фарми Благо Кисела Аспарагус, 12 оз Хрупкави и со навестување на лук Не-ГМО и ослободени од каков било вештачки конзерванси Содржи ниту еден од осумте најчести алергени Дел на наградуван Stonewall Кујна Семејството на гурманските брендови што вклучува Tillen Фарми, Правни Морска Храна, Вермонт Село, Montebello Тестенини, Napa Долина Природни, Урбани Акценти, Вермонт Кафе и Селото Свеќа.Ние со гордост се создаде најдобар производи за готвење, печење, забавни, и дома.Одличен вкус работи во нашето семејство.Пакување од 2.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа