.

.

Симонс Деца SlumberTime Paloma 4-во-1 Конвертибилна Бебе Креветчето, Селски Сива

Симонс Деца SlumberTime Paloma 4-во-1 Конвертибилна Бебе Креветчето, Селски Сива

DEN 12479.76
Достапност
Залиха

КОНВЕРТИБИЛНА КРЕВЕТЧЕТО : Претвора од креветчето за деца кревет, daybed и полна големина кревет со headboard & footboard (Daybed/Дете Парапет Комплет #328725 и Полна Големина Кревет Шини #0050-001 се продава одделно).РАСТЕ СО БЕБЕ : 3 позиција душек висина на вредноста на овој креветчето ви овозможува да се намали душек како вашето бебе започнува да седат или стојат.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Силен и здрав дрвена конструкција помага да се создаде сон расадник, каде што ќе трошат многу Мама и Ми/Татко и време за Мене Лесно собранието.НИЕ се СТАВИ на ВАШЕТО БЕБЕ Е БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : Оваа креветчето е JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на ASTM Тестирани за олово и други токсични елементи кои треба да ги исполнуваат или надминуваат владата и ASTM стандарди за безбедност.ГОЛЕМИНА : 57"W x 31.5"D x 47.5"H Вклопува стандардна големина креветчето душек (се продава одделно) Cuna став bebé que se convierte en una cama став нињо/niña, sofá cama y cama де tamaño completo.Боја : Селски Сива | Стил : Креветчето.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа