.

.

Мама Франческа Премиум Пармезан, Asiago и Романо Сирење, 8 Унца

Мама Франческа Премиум Пармезан, Asiago и Романо Сирење, 8 Унца

DEN 208.56
Достапност
Залиха

100% премија Пармезан со остар Романо и мазна Asiago сирења.Направени за цел да обезбеди најсвеж производ со најдолг рок на траење е можно.Целосно возраст од 10 месеци и оценување на месечна додека стареење за да се обезбеди највисок квалитет и конзистентност.Глутен-бесплатно, r BST-бесплатно, не-ГМО и без вештачки бои и вкусови.Со гордост се направени во САД.Големина : 8 Унца (Пакување од 1).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа