.

.

Племенски Филипини Сонцето И Ѕвездите Знаме Модерна Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил Или Отворено Дом Канцеларија

Племенски Филипини Сонцето И Ѕвездите Знаме Модерна Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни

DEN 477.36
Достапност
Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор е направен од еко-пријателски кожа.На цилиндрични ashtray да ги собирате пепел многу добро и е особено погоден за употреба во автомобил.Мазни рабови, дизајн со 3 цигара слотови, ситно полиран внатрешниот ѕид, лесен за чистење.Оваа цилиндрични кожа ashtray е погодна за дневни соби, спални соби, канцеларии, и автомобили.Тоа има ретро шарм и може да се интегрира со модерен дом декорација стилови.Голем број на симпатична модел дизајни за да изберете од, убави, модерни, и tasteful, без разлика на канцеларијата на дом или автомобил, тоа е полн со стил.Тие се многу погодни како денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, или други одмор и забава сувенири.Цилиндрични ashtray со класичен и модерен дизајн, со користење на еколошки материјали, не се лизга, лесно да се грижи, е комбинација на декорација и практичност.Може да се чисти редовно.Ако наидат на проблеми по купување на овој ashtray, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.На посебни празници, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа