.

.

Грб на Никарагва. Модерната Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил Или Отворено Дом Канцеларија

Грб на Никарагва. Модерната Пура Ashtray Кожа Пластична Цигара Пепел Носителот Преносни За Автомобил Или Отворено

DEN 477.36
Достапност
Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор е направен од еко-пријателски кожа.На цилиндрични ashtray да ги собирате пепел многу добро и е особено погоден за употреба во автомобил.Мазни рабови, дизајн со 3 цигара слотови, ситно полиран внатрешниот ѕид, лесен за чистење.Оваа цилиндрични кожа ashtray е погодна за дневни соби, спални соби, канцеларии, и автомобили.Тоа има ретро шарм и може да се интегрира со модерен дом декорација стилови.Голем број на симпатична модел дизајни за да изберете од, убави, модерни, и tasteful, без разлика на канцеларијата на дом или автомобил, тоа е полн со стил.Тие се многу погодни како денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, или други одмор и забава сувенири.Цилиндрични ashtray со класичен и модерен дизајн, со користење на еколошки материјали, не се лизга, лесно да се грижи, е комбинација на декорација и практичност.Може да се чисти редовно.Ако наидат на проблеми по купување на овој ashtray, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.На посебни празници, ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа