.

.

Француски Помфрит Цигари Пушачите Стакло Ashtrays Пепел Послужавник За Домашна Канцеларија Tabletop Биро Декорација

Француски Помфрит Цигари Пушачите Стакло Ashtrays Пепел Послужавник За Домашна Канцеларија Tabletop Биро Декорација

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може да се поправи на цигари за да се спречи тркалање и да се олесни поставеност.Фино полиран, рабовите се изедначи и не му наштети на вашите раце, и внатрешниот ѕид е мазен и лесен за чистење.Стакло ashtray димензии : дијаметар : 3.3 инчи / 8.5 см, висина : 1.4 инчи / 3.5 см, пакетот вклучува : 1 x стакло ashtray.Ова е практична ashtray, или уметничко дело, многу погодна за внатрешна и надворешна, како што се градини, домови, спални соби, канцеларии, ресторани, кафулиња, хотели, тераси и други идеален десктоп украси.Убава и убава ashtray, совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си на годишнина, роденден, свадба, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ!.Оваа големина податоци се мери рачно, и нормално е дека грешката е во рок од 1cm.Ако сте го купиле нашите производи стакло ashtray, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може да се поправи на цигари за да се спречи тркалање и да се олесни поставеност.Фино полиран, рабовите се изедначи и не му наштети на вашите раце, и внатрешниот ѕид е мазен и лесен за чистење.Тоа е совршен за Домови, Барови, Ресторани, Канцеларии, Отворено Забавна, или други користи.Дури и по прекинување на пушењето, можете да ги користите овие одлични тави како монета носителот може да се стави вашите клучеви итн.или Однесете го на вашите пријатели,семејство,бизнис партнер убав подарок.Потсетник : Мие, предлог : чистат редовно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа