.

.

Американското Знаме Нуркање Пластични Чадот Од Цигари Ashtray Пепел Носителот Преносни Десктоп Пушењето Пепел Послужавник За Патио Канцеларијата И Домот

Американското Знаме Нуркање Пластични Чадот Од Цигари Ashtray Пепел Носителот Преносни Десктоп Пушењето Пепел Послужавник

DEN 595.20
Достапност
Залиха

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи се направени од издржлив тврда пластика.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија на користење.Тоа е големината на 3"×4", која е доволна за секојдневна употреба.Ова стакло ashtray има едноставен и елегантен изглед, која е многу практична објект.Со нашите внимателно стокмено ashtray, секогаш ќе направи луѓето да се чувствуваат вашиот конотација и вкус.Тоа е многу погодна за декорација на вашата соба или во автомобил, како дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, компанијата прием соба, хотел, бар, ресторан, кафуле,итн.Дали ви се допаѓа модерна, традиционалните или класични стилови, нашите ashtray не е само украс за вашиот дом, но исто така многу висока-одделение за подарок за својот татко и членовите на семејството кои пушат.Многу се грижат подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници или други посебни денови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа