.

.

ПРИРОДАТА Е АЛХЕМИЈА Превозникот Масло од Сладок Бадем, 0.75 Фунти

ПРИРОДАТА Е АЛХЕМИЈА Превозникот Масло од Сладок Бадем, 0.75 Фунти

DEN 299.76
Достапност
Залиха

Нашите превозникот масла се совршен додаток на нашата 100% чисто природни етерични масла.Без синтетички мириси, бои или врзива се користи.Овие масла претставуваат најдобрите избори за создавање на совршен масажа или бања на нафта мешавина, како и за креирање emollient лосиони за кожата.Природата е Алхемија 100% Чиста Слатко Бадемово Масло.Нашите превозникот масла се совршен додаток на нашата 100% чисто природни етерични масла.Без синтетички мириси, бои или врзива се користи.Овие масла претставуваат најдобрите избори за создавање на совршен масажа или бања на нафта мешавина, како и за креирање emollient лосиони за кожата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа