.

.

3D Долго Чипка Везови Applique Мотив за Шиење Кристал Ткаенини Африкански француски Ткаенина за Свадба се Облекуваат (Боја R, 38x102 см)

3D Долго Чипка Везови Applique Мотив за Шиење Кристал Ткаенини Африкански француски Ткаенина за Свадба се Облекуваат

DEN 359.76
Достапност
Залиха

15x40inch/38x102cm. 3 D Цвет Чипка Везени Applique.Материјал : дијаманти, дијаманти ноктот, акрилик монистра, итн.Цвет Јака Везени Чипка Јака Applique Закрпи да се Шие на Закрпи Налепница за DIY за Шиење.Облека закрпи, чиста рачно изработена облека печ, можете слободно да се стави на облека.Боја : Боја R | Големина : 38x102 cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа