.

.

Цвет Печ Везени Облека Appliques да се Шие на Закрпи Облека Cheongsam венчаница Додаток (Dard Зелена Б)

Цвет Печ Везени Облека Appliques да се Шие на Закрпи Облека Cheongsam венчаница Додаток (Dard Зелена Б)

DEN 1183.20
Достапност
Залиха

Идеален за да се Шие на Било Облека(Без лепак, само може да шиење)крило.Да се шие на Било Облека, како што венчаница, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети,шапка,ранец, панталони декорација,завеса, ватенка итн.Пакет се вклучени : 1 buc везови печ.Материјал : Rayon теми; Големина : 39cm(L) X29cm(W) и 39cm(L) X29cm(W).Овој производ ќе дојде со вистински доживотна гаранција дека е добро за една слободна замена.Боја : Dard Зелена Б.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа