.

.

Amosfun 100pcs Божиќ Холи Бери Остава Железо на Закрпи Везени Applique да се Шие На Закрпи за Божиќ Костимот Confetti Декорации

Amosfun 100pcs Божиќ Холи Бери Остава Железо на Закрпи Везени Applique да се Шие На Закрпи за Божиќ Костимот Confetti

DEN 285.36
Достапност
Залиха

Симпатична Крпа Уметност Додаток рачно производство Додаток Божиќ DIY Украси.Покрај тоа, ние, исто така, ќе ви обезбеди со добри услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во времето.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.пегла на appliques diy занаети свети бери лисја.Божиќ Везени Закрпи Божиќ платно за декорација.Опис покрај тоа, ние, исто така, ќе ви обезбеди со добри услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во времето.Карактеристики-Боја : Зелена Боја-Материјал : Крпа Материјал-Големина : 5.20 X5.20 X0.20cm 2.04 X2.04 X0.08in - Симпатична Крпа Уметност Додаток рачно производство Додаток Божиќ DIY Украси - Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Пакет Including100 x Божиќ Adornments.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа