.

.

12pcs Избрани 3D Три Слоеви 3 Бои Капчиња Цвеќиња Плетени рачно изработени Applique Капчиња Цвет Печ Embellishments DIY Коса Додатоци Накит Телефонски Случај

12pcs Избрани 3D Три Слоеви 3 Бои Капчиња Цвеќиња Плетени рачно изработени Applique Капчиња Цвет Печ Embellishments

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Материјал : волна.Висок квалитет на мека волна.Големина : 5.8 cm/2.28" пакет:12pcs избрани волнени капчиња цвеќиња.Три слоеви, три бои, многу убава за вашиот DIY.Хеклани Цветови разубавувањето одлична за шиење, занает, облека, торба, Scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и повеќе,може да се претвори во brooch ,pin , вашиот капа,шамија,shawl или блуза можеби јакна.Овие капчиња цвеќиња може да се користи за работ и граници, може да се користи за да се направи прилично картички или стави во вашиот scrapbooking спомени.Овие цвеќиња, кои се рачно изработени.Тие ќе имаат мала на различни големини.Хеклани Цветови разубавувањето одлична за шиење, занает, облека, торба, Scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и повеќе,може да се претвори во brooch ,pin ,вашиот капа,шамија,shawl или блуза можеби јакна.Различни 12 бои.Пакетот вклучува : 12 парчиња цвет вкупно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа