.

.

Ј. КРАП 28Pcs Пустината Везени Железо на Лепенки, Симпатична Шиење Applique за Облека се Облекуваат

Ј. КРАП 28Pcs Пустината Везени Железо на Лепенки, Симпатична Шиење Applique за Облека се Облекуваат

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Избрани со 28pcs Закрпи.Секој печ има трајни лепило лепило на грбот за железо-за трансфери или шиење на ткаенини.Висок квалитет везени памучен материјал, со топла топи лепило на грбот, лесна за железо.Можете да ги користите овие убави закрпи за да се покријат скршени дупки или красат облеката и светли бои и посебни обрасци ги направи повеќе привлечна.Вез закрпи направи декорирање совршен подарок за сите деца вклучувајќи ги и битник девојка и момче тинејџерите.Секој пакет доаѓа со уникатни appliques со различни гроздобер, хипи, напнат, и трендовски стилови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа