.

.

2 Парчиња Пеперутка Цвет Везени Железо-На Далноводи, Декоративни Површини,Везови Applique Облека Железо На Извезена Appliques Жените Налепници за Кеси Капи DIY Додатоци (Црв?

2 Парчиња Пеперутка Цвет Везени Железо-На Далноводи, Декоративни Површини,Везови Applique Облека Железо На Извезена

DEN 336.00
Достапност
Залиха

Прилично деликатна рачно изработени закрпи и може да се шие на или железо ,Може да се сече на парчиња, ако мислите дека тоа е премногу голема, убава сјај дел на облека.Материјали : Свила Конец + Памук + Полиестер。Sizeapprox : 26cm/10.23" во должина; 7cm/2.76" во ширина.закрпи Може да биде железо или пораби на : Лесно да се применуваат : на топлина печат лепило лепак поддршка ви дава опција да пораби или железо на сите видови на ткаенина; И закрпи исто така, може да се отстрани лесно, можете да префрлувате и да го повтори користи налепница закрпи.НАПОМЕНА : може да се шиење на железо или на облека, кожа, СТП или мазна облека подобро изборот да се шие на далноводи.Би можел да го стави на чевли долна облека, капа, крава панталони, јакна, фустани, кукли, измени уметност, couture, костим, pillowcase, дома декор итн.Боја : сина и Црвена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа