.

.

[Големи Димензии] Papapatch Horned Коза Главата Овци Ram меморија Biker Мотоцикли Choppers Јакна Вест Applique Везени да се Шие на Железо на Лепенка (Железо-Horned-Коза-Large)

[Големи Димензии] Papapatch Horned Коза Главата Овци Ram меморија Biker Мотоцикли Choppers Јакна Вест Applique

DEN 522.72
Достапност
Залиха

Големина : 7" x 11" (H x W).Шие/Железо на Извезена Печ.Топ Квалитетни и Детални Везови Печ.Одлично за Јакна, Вест и Ранец.Автентични Papapatch Бренд.Спецификација : - Големина : 7" x 11" (H x W) Карактеристики тие се со врвен квалитет - закрпи се обложени со специјален лепак кој се топи се должи на топлина и на тој начин на поврзување и со производство на текстил. - Место на далноводи на саканата позиција и пеглање со железо.Ако е потребно, да се шие на далноводи.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Параметрите на стоката

- Size :
7 x 11 (H x W)
Features & Benefits:
- Our Patches are 100% embroidered :
- Ironed-on Patches will not Peel or Come Off :
- 100% Brand New :
- Perfect gift for you and your friend :
- These are NOT made in China; they are top quality :
- The patches are coated with a special glue that melts due to heat and thereby connecting well with the textiles. :
- Place the patch on the desired position and ironing on with the iron. If necessary, sew the patch. :
Note:
Please be reminded that due to lighting effects, monitor's brightness / contrast settings etc, there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item. :

Подобро ви се допаѓа