.

.

Чичен Itza Yucatan Мексико Везени Железо на Печ / 3.5 Инчен Везени Значка Пешачење Applique

Чичен Itza Yucatan Мексико Везени Железо на Печ / 3.5 Инчен Везени Значка Пешачење Applique

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Печ Мерки : 3.5 Инчи / 90 mm (Приближно).Врвен Квалитет - Везени Железо или Шие Печ.Полно Железо За Примена Инструкции Се Вклучени.НАПРАВЕНИ ЗА МНОГУ ГОДИНИ НОСАТ - За патни, кампување, или пешачење, ќе треба железо на закрпи дека може да се справи елементи.Овој patch ќе ви трае со години да дојде.СОВРШЕНИ ЗА ПОДАРОЦИ - Подигање на подарок може да биде предизвик, но со овој patch вие не може да тргне наопаку.Нејзините внимателен дизајн и квалитет ќе остави голем впечаток.БРЕНД НОВИ CHICH'EN ITZA YUCATAN МЕКСИКО ПЕЧ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа