.

.

Мојата Дама на Quadalupe Дева Марија Марија Крштевка Крштевањето Свештенството Облека Печ (Сребрена шпански Збор 7х5)

Мојата Дама на Quadalupe Дева Марија Марија Крштевка Крштевањето Свештенството Облека Печ (Сребрена шпански Збор

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Писма на шпански "Recuerdo De Mi Bautizo", Букви на англиски јазик "се Сеќавам на Мојот Крштевање",.Димензија (Далноводи Злато или Сребро англиски Збор) 7"х5", 5"x3.25".Димензии (Злато или Сребро Дева Марија (Guadalupe) : 6.25"x3", 4.5"x2.5".Димензија (Далноводи Злато или Сребро шпански Збор) : 7"х5", 5"x3.25".Можете да купите повеќе од едно парче.Боја : Сребро шпански Збор 7"х5".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа