.

.

Bienvenu 2 Парчиња Нога Накит Бос Сандали Bridemaids Плажа Свадба Накит Пети Прстен Anklet,Сребро.

Bienvenu 2 Парчиња Нога Накит Бос Сандали Bridemaids Плажа Свадба Накит Пети Прстен Anklet,Сребро.

DEN 114.72
Достапност
Залиха

Боја на овој пар на нога накит : Сребро.Карактеристики на пар на нога Синџир : Боси сандали со бисер; Удобен за носење и го задржува форма; Едноставен дизајн, слатки и убави; Малку еластична; мала тежина, може да се носат со или без чевли.Повод за симпатична бос Сандали : дневна накит, пријателство подарок, плажа партија и танцување партија.На плажа, на свадба партија, на јога или во танц класа со овие бос сандали, ќе бидете оригинални и современи.Добра декорација за мода, го фати овој прекрасен додаток за вас.Песок плажа сандали партија и тоа го прави да око фаќање кул.Тоа е добар подарок за вашата девојка, жена, пријател на семејството и колеги.Пакет од овој накит : Пакетот вклучува 2 парчиња, совршени за подароци за празникот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа