.

.

Tgirls Лист Tassel Anklet Бисер Сандала Бос Голд Нога Синџир за Жени и Девојки

Tgirls Лист Tassel Anklet Бисер Сандала Бос Голд Нога Синџир за Жени и Девојки

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Оваа Прилагодливи хривнија/anklet е направен од алуминиум.тоа е удобно да се носат.Тоа нема да исчезнат или да се скрши лесно.Прилагодливи нога синџир може да се вклопи во повеќето жени и девојки.Тоа е одлична идеја да се прошири на вашиот лето додатоци.Да се направи што повеќе убави.Совршен за многу повод : секојдневниот накит,на лето плажа, дома, на свадби партија, на јога или во танц класа.Оваа нараквица anklet шарм е жените девојки пролет и лето патување потреби, ќе ги направи повеќе секси и убава,Покажуваат вашиот бесконечна шарм и уникатен стил.најдобрите подароци за сопруга, девојка, сестра пријатели.Убава anklets белегзии се совршено да се носат со стомакот танц носии.Стилот е мода и значење, па ако сакате да се биде личност, оди напред сега!.Boho плажа Синџир Anklet Хривнија Нога Синџир накит додатоци.Прави што повеќе лични и привлечно!Погоден за лица, настани и причина и последица.Поради оваа фотографија, бојата може да биде малку поинаков од сликата.Забелешка : Ако сакате враќање на пари, ве молиме имајте на капе и мојот сосема нов производ.Ние нема да се врати било од следниве два услови : 1. Производот се користи и штета, 2. Мојот етикетата на производот е оштетен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа