.

.

Darice VL1901M Бисер Мушка Нога Anklet Свадба Накит, Медиум, од 7 до 8-Нозе

Darice VL1901M Бисер Мушка Нога Anklet Свадба Накит, Медиум, од 7 до 8-Нозе

DEN 205.68
Достапност
Залиха

Бисер мушка нога накит.Совршен за дестинација и плажа свадби.Убава бос сандали се совршено да се носат со стомакот танц носии.Дава стилски изглед.Достапни во средна големина за да одговара на 7-8 метри големина.Оваа прекрасна бисер мушка нога накит е совршен за дестинација и плажа свадби.Убава бос сандали се совршено да се носат со стомакот танц носии.Дава стилски изглед.Достапни во средна големина за да одговара на 7-8 метри големина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа