.

.

Aularso Rhinestones Бос Сандали Кристал Глуждот Нараквици Пети Прстен Нога Синџир Плажа Нозе Накит, за Жени и Девојчиња (Злато)( 2 ПАРЧИЊА)

Aularso Rhinestones Бос Сандали Кристал Глуждот Нараквици Пети Прстен Нога Синџир Плажа Нозе Накит, за Жени и Девојчиња

DEN 279.84
Достапност
Залиха

Пети anklet е направен од висок квалитет на јаже и декоративни со бисер,не е лесно да се скрши.Кристал Глуждот е слободен големина,одговара на повеќето жени и девојки.Погодна за секој фустан ви се допаѓа.Нежен нога накит Погоден за секоја прилика ,Најдобар избор за на плажа,роденден, годишнина, празници, дипломирањето, Божиќ, Денот на Вљубените, како и сите други Секојдневни активности.Пети глуждот бразлетна е дизајн на едноставен и елегантен ,лесно да се носат и полетување,Персоналните подарок за мајка, најдобри пријатели, сестри или некој посебен!.Боса anklet Внимателен Услуга ,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви загриженост за оваа точка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ветување брилијантен шопинг искуство за вас.Боја : Злато.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа