.

.

JOERICA 2-3 Пара Нога Синџир Бос Сандала за Жени, Девојки морска ѕвезда Footless Глуждот Хривнија Свадба Накит со Пети Прстен

JOERICA 2-3 Пара Нога Синџир Бос Сандала за Жени, Девојки морска ѕвезда Footless Глуждот Хривнија Свадба Накит

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Накит е повеќе од само додаток за нас.Ние длабоко се грижат за користење на високо-квалитетни материјали кои ќе се направи секое парче на накит изгледа зачудувачки, но, исто така, направи да се чувствувате неверојатно додека ги носат.Овие домот бисер anklet синџири ќе направи да стане фокусот на плажа партија, танцување, свадба, покрај базенот, лето коктел партија и други прилики. ♬♬ПОКАЖЕ ВАШИОТ УНИКАТЕН СТИЛ♬♬ Деликатна и faminite дизајн нога бразлетна е совршен за секоја прилика, чисто формално.Прифатлива цена и квалитет на изработка, 24-часовна услуга на клиентите, им даде на клиент висок квалитет искуство.Внимателно се погледне низ нашите нерѓосувачки челик накит собирање, ние сме сигурни дека ќе најдете нешто што ќе одговара на вашиот стил!.JOERICA беше изграден врз идејата дека накит е сè,Дека накит е значајно и неверојатни.Внимателно се погледне низ нашите нерѓосувачки челик накит собирање, ние сме сигурни дека ќе најдете нешто што ќе одговара на вашиот стил!.Стилски и уникатен дизајн го прави него посебен подарок за вашиот љубовник, пријатели или жени од сите возрасти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Направени со совршеност.Овие footless sandles со пети прстен, удобен за носење и да ја задржи својата форма.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ♬♬УСЛУГА ГАРАНЦИЈА♬♬ Во 365 Дена, Ако Не Сте Задоволни, Ние и Ветуваме на Размена и Гаранција за Парите Назад, Тоа Е Нашата Крајна Цел е да Имате Задоволување на Шопинг Искуство.Направи тоа подолго од станот големината на anklet. ♬♬НОГА НАКИТ МАТЕРИЈАЛ♬♬ Овие brautiful anklet хривнија изграден од легури,faux бисер,rhinestonesthe и транспарентен монистра.JOERICA беше изграден врз идејата дека накит е сè,Дека накит е значајно и неверојатни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа