.

.

Црна Значка Три Боја Амблем Налепница,Автомобилот Задни Багажникот Фендер Страна Амблем Значка Decal Логото Компатибилен за M5 E30 Е34 E36 E39 E46 E60 E90 E92

Црна Значка Три Боја Амблем Налепница,Автомобилот Задни Багажникот Фендер Страна Амблем Значка Decal Логото Компатибилен

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика дека нема да избледи.Појавата на динамичен начин, совршено олицетворение на сеопфатната природа.Големина : 4.53x1.06 инчен / 11.5x2.7cm Rear Багажникот Амблем(M+број).Се обезбеди место за да го залепите : сува, чиста, без масло, без восок во вода за три дена;и не миење на автомобил во рок од 3 Дена.Лесна Инсталација:Само 2 минути да го прави камионот издвоите малку повеќе!Самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки, само кора и се држи на возила.Без ризик Набавка : 24 часа услуга и 30 дена наплата, без било каква причина.Затоа, не двоумете се да се купи тоа сега.Висок Квалитет : Каже збогум на евтини традиционалните површината фендер амблеми.Високо-квалитетна ABS материјал автомобил амблем на логото nameplate.Исчезнат отпорни и водоотпорен со силно лепило.Исклучителен дизајн : Пренесе бескрајна забава во животот.Едноставен, но извонредни автомобили логото моделирање.Нема Штета Навивам : Ако се подготвени да се отстрани Амблеми, со користење на топлина пиштол за да омекне лепилото и користење на нешто нежно, како риболов линија за да го посебен лепак од задната врата не постои начин да се оштети бојата.Конечното расчистување на остаток лепак користете мека микро влакна крпа и goo исчезна.Прашања може да се грижите за пред Купување : П : Дали тие се тешко/фанки/комплицирано да го инсталирате?О : за Лесно да го инсталирате во 2 минути : Чекор 1 : Чистење на место каде што го залепите логото темелно со триење на алкохол потоа бришење со сува крпа за да се отстрани било прашина, чакал, маснотии, валкано восок или масла.Чекор 2 : откине селотејп на задната страна на производот.може да биде директно паста, притисок 2 минути.Спецификации : Големина 1 : 2.87x1.06 инчен / 7.3x2.6cm(М)Големина 2 : 4.57x1.06 инчен / 11.6x2.6cm(M+број)Пакет Содржина : 1x М значка emblem Application : Користете детергент за чистење на површината на целта пред се држи на тоа ќе биде подобро.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа