.

.

CardGuard Трговски Картичка Про-Folio, 9-Џеб Страна-Вчитување На Страниците, Има 360 Картички, Бела

CardGuard Трговски Картичка Про-Folio, 9-Џеб Страна-Вчитување На Страниците, Има 360 Картички, Бела

DEN 333.36
Достапност
Залиха

ДОБИЕТЕ ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА ПОЧЕТОК : Вклучува 20 Страници на 9-Џеб страна-вчитување на листови за да го добиете вашиот наплата започна.Во можност да се одржи 360 картички безбедно.ПРОДАВНИЦА ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА БЕЗБЕДНО : Секој лист е ПВЦ Слободни и Киселина Слободни.Само она што ви треба за да ги зачувувате вашите картички, без грижи.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТРГУВАЊЕ КАРТИЧКИ : Можеби сте спортски ентузијаст, собирање на безбол, фудбал, хокеј или фудбал тргување картички.Или ви се допаѓа игри стил на Pokemon, Магијата на Собирање, или Yu-Gi-Oh! .Овие листови ги собере сите нив во најдобра цена.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Секој врвот вчитување џеб ќе се вклопи во стандардна 1/2 2 x 3 1/2 картичка.Најдобар складирање решение што нема да се скрши на банката.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа