.

.

Амазон Основите Алатка Појас, Прилагодлив Половината Рака 22 44 инчи, Розова

Амазон Основите Алатка Појас, Прилагодлив Половината Рака 22 44 инчи, Розова

DEN 437.52
Достапност
Залиха

Прилагодливи алатка појас со џебови за вршење на поправки, изградба, апарати за домаќинство проекти, креативни проекти, и повеќе.Вклучува 2 големи пошта, 10 помали џебовите на различни големини, и чекан јамка; идеални за чување алатки, шминка или со боја четки, уметност резерви, градинарство садови, чистење материјали и многу повеќе.Издржливи тешки ткаенина е отпорен на абење.Силна затворач затворање чува појас безбедно заклучен во место.Половината ремени и појас се прилагоди помеѓу 22 44 инчи.Боја : Розова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа