.

.

Melo Тешки Магнетни Подвезици Алатка Појас Подвезици со Големи Moveable Телефон Носителот, Молив Носителот, Прилагодлива Големина Поместена Подвезици (Сив)

Melo Тешки Магнетни Подвезици Алатка Појас Подвезици со Големи Moveable Телефон Носителот, Молив Носителот, Прилагодлива

DEN 762.96
Достапност
Залиха

Предвремени затворање. ????️Алатка Појас се Подигнат Ако сакате да го замените стариот алатка појас suspender , ова е вашиот совршен избор .Ако чувствувате болка во грбот и алатка појас со тешки тежина торбичка , треба да се земе ова без regretful. ⚙️Трговци Работа Suspender Тешки Суровини , Дише Мрежа пена , Црна, Позлата Предизвика Кука, Најлон 2 инчен Webbing ,Нема Потреба Грижи За Нејзиниот Квалитет. ????Алатка Појас Suspender за constructor/ земјоделец / столар Екстремни Удобност и 4 точка за Поддршка Дизајн за вашата Алатка појас,Големи Монтажни Телефон Носителот , Молив носителот , лента мерка webbing носителот се направи вашата работа повеќе лесно. ????Дојде со една монтажни магнетни wristbandКако клиент преглед како "магнет подлога на појас е изненадувачки многу корисни.Јас мислев јас требаше да ѓубре кога дојде во рака, но јас се обидов тоа и тоа го прави дупчење надземни работа лесно со завртки и други случаен делови во право, таму додека една рака е продолжен.". ✅ПОТПОЛНО РИЗИК - Ако не сте задоволни со вашиот Алатка Појас suspender,контактирајте со нас во секое време ,ние ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа се обидуваме се потрудиме да се направат нештата десно.Melo Tough, тешки алатка работа suspender со монтажни магнетни wristband, Прилагодлив напред & назад ремени помага да се обезбеди удобно се вклопуваат, предизвика кука може да биде спроведен сигурно на повеќето сите ваши алатка појаси .Ние се нудат 4 парчиња suspender циклус може да помине низ вашиот алатка појас .Дпи lex Поместена Рамо ткаенина помага перници тежина на алатка појас без апсењето топлина & влага, монтажни голема големина телефон носителот , Брзо ослободување градите тока помага да се задржи вашата алатка подигнат во место.Нашата Алатка Појас Подвезици се идеални за electricians,столари, изведувачи, доработка, framers, голф торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа