.

.

LAUTUS Розова Алатка Појас/Торбичка/Торба, Столар, Изградба, Framers, Електричар |11 Џебови| 2 Челик Чекан Носители|

LAUTUS Розова Алатка Појас/Торбичка/Торба, Столар, Изградба, Framers, Електричар |11 Џебови| 2 Челик Чекан Носители|

DEN 1200.00
Достапност
Залиха

100% РЕАЛНО ВИСТИНСКИ КОЖА!.Погодност - Толку многу џебови за секоја алатка - вие никогаш не ќе го снема простор за вашиот алатки.Совршен за било кој тип на работно место - од handyman да секојдневниот кревање на тешки предмети на столар, градежен работник, електро инженер, столар алатки, framers, сте го името!Оваа кожа алатка појас торба може да се справи со каква било работа.Прилагодлив - вклопува речиси сите големини.Доаѓа со 2" webbing појас со брзо ослободување ПВЦ тока.На webbing појас е прилагодлив; одговара половината од 28" да 46".Квалитет - цврсти изгради квалитет да трае!Тешка должност, изграден да се земе и абење на секојдневна работа.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШИОТ НАЈГОЛЕМ ПРИОРИТЕТ!Секој производ е рачно изработени и убаво стокмено.Стоп шопинг околу, нема да го жалиме оваа набавка.Ние се обрне внимание на секој детал, така што може да се купи со доверба.Убави и различни розова боја.Удобен, функционални, комфорни и издржливи!.За било кој тип на работа - изградба, столари, механика, electricians, framers, DIY, или било кој тип на проект или работа.Квалитетот велур кожа.Функционални - 11 џебови вкупно, за секој вид на алатка. 2 големи џебови, 2 средни џебови, 2 мали џебови.Кожа кутија плоштад за лента мерка. 4 џебови за моливи, screwdrivers и други помали ставки. 2 Кожа чекан за носител со метал јамка. 2" webbing појас со брзо ослободување ПВЦ тока.На webbing појас е прилагодлив; одговара половината од 28" да 46".Повеќенаменски : кожа алатка појас, алатка торба, алатка торбичка за столар алатки и framers алатка појас, работи одлично за handyman или жена tools исто така.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШИОТ НАЈГОЛЕМ ПРИОРИТЕТ!Секој производ е рачно изработени и убаво стокмено.Стоп шопинг околу себе, вие нема да жалам, оваа набавка.Ние се обрне внимание на секој детал!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа