.

.

MANON РОСА Тренингот Поставува Жени 2 Парче Јога Фитнес Облека за Вежбање Спортски Legging Сечење на Врвот Салата Облека

MANON РОСА Тренингот Поставува Жени 2 Парче Јога Фитнес Облека за Вежбање Спортски Legging Сечење на Врвот Салата

DEN 570.96
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Најлон, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : Дише и strechy лесна плетени материјали, кожа-пријателски, супер меки handfeel, удобен за носење.Тенок одговара дизајн,да Обезбеди крајна поддршка за вашето тело.Висок половината legging : Носат овие висок пораст бенд legging да се задржи вашиот јадро се чувствуваат поддржани.И вашиот сокол да се погледне извајани и поттик за секој тренингот.Палец дупка долг ракав сечење на врвот : круг вратот accommodates еден вратоврска лесно и слоеви удобно, на дното бенд обликуваат половината тенок и нудат слобода на движење.Occation : Нашата тренингот се поставува совршена за трчање, squarting, велосипедизам, се протега, пешачење, бокс, joging, јога, фитнес, вежбање во теретана или со секојдневно носење.Облека : Суптилни ленти дизајн со неколку различни бои да се избере, хит на салата во оваа.Вклучени : 1 XLong Ракав Култури Блузи/1 XHigh Половината Долги Панталони.Блузи : Палецот Дупки Долг Ракав Сечење На Врвот.Дното : Висок Половината, Клеча доказ.Ткаенини : Брзо сушење/Кожата-Friendly/Еластичен/Мека.Нега : Рака Мие Со Ладна/Висат Да Се Исуши/Постават Рамен Да Се Исуши.Повод : Jogger Set/Тренингот Set/Јога Одговараат.Боја : A. Розова | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Вклучени : 1 XLong Ракав Култури Блузи/1 XHigh Половината Долги Панталони Блузи : Палецот Дупки Долг Ракав Исечете Top Bottom : Висок Половината, Клеча доказ Ткаенини : Брзо сушење/Кожата-Friendly/Еластичен/Soft Care : Рака Мие Со Ладна/Висат Да се Исуши/Постават Рамен Да Dry Occasion : Jogger Set/Тренингот Set/Јога Одговараат. *СЕ КАНДИДИРА НАГОРЕ ВАШАТА НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА ИЛИ ПОВИКУВАЊЕ НА ТАБЕЛА ПОГОРЕ. *НЕМА ВГРАДЕН ГРАДНИК И ДОЛГ РАКАВ ВРВОТ. *СУГЕРИРААТ ЗА ДА СЕ СПАРИТЕ СО БОЈА НА КОЖАТА ДОЛНА ОБЛЕКА.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа