.

.

Жените Џемпери Графички Sweatshirt Симпатична Жаба Младите Качулка Pullover

Жените Џемпери Графички Sweatshirt Симпатична Жаба Младите Качулка Pullover

DEN 165.12
Достапност
Залиха

качулка суичери за жените. 【Удобно е Цар】 ќе остане удобен сите денот долго.Тоа е плетени џемпер кој комбинира со 50% Viscose,30% Nylons и 20% Полиестер,овие три ткаенина компоненти се направи рака се чувствуваат помек и повеќе удобен.Не јадеж на сите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа