.

.

Aoxjox Жените Тренингот Лесна Biker Шорцеви Работи Плен Јога Салата од Витално значење Висока Waisted Leggings

Aoxjox Жените Тренингот Лесна Biker Шорцеви Работи Плен Јога Салата од Витално значење Висока Waisted Leggings

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само. 5" Тренингот Biker Шорцеви : работи на сличен легален начин да големината, bewteen две големина, големина нагоре.Компресија 4 Начин еластичен влага wicking лесна ткаенина за biker тренингот работи фитнес, јога атлетик.Висока waisted одговара тренингот biker шорцеви.Нашите тренингот biker шорцеви со контура сенчење, висок половината и голем број на стилски бои, ќе биде повеќе од подготвен за било тренингот.Ергономски цвест за природен опсег на движење.Совршен за велосипедизам, трчање, тренингот, фитнес, јога, одбојка, вежба, кондиција, подигање на задник,или секојдневниот секојдневен употреба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа