.

.

Шампион во машка Обратна Ткаат Качулка

Шампион во машка Обратна Ткаат Качулка

DEN 731.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 84% Памук, 16% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Потпис 1 × 1 ребро панели за зголемување на опсегот на движење.Двојно игла конструкција за издржливост.Целосна атлетик одговара.C логото парче на левиот ракав.Размислуваат надвор од салата!Шампион Автентични Оригиналите се атлетски носат класици во тек со најновите во ткаенина и модата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа