.

.

Шампион Мажите Специјалитет на Боја Руно Качулка

Шампион Мажите Специјалитет на Боја Руно Качулка

DEN 990.00
Достапност
Залиха

53% Памук, 47% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Специјалност натопи боја техника, не две облека изгледа иста.Топло и удобно помеша памук-поли руно. 3-инчен rib ракави и лежеше-рамни полите.Извезена 'C' лого на левата страна на градите.Иконскиот 'C' печ на левиот ракав.Од 1919 Шампион е инспириран спортисти на и надвор од теренот, со својот автентичен, Американски спортски облека.Од исконски Шампион активни се носат со најновите во изведба тренингот облека за мажи, жени и деца, ќе најдете квалитетни спортски за секое ниво на игра.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа