.

.

Заден Агол Чувари панцири Агол Покрие 4 Вратата Одговара 2007-2018 За Jeep Wrangler Џ.К.

Заден Агол Чувари панцири Агол Покрие 4 Вратата Одговара 2007-2018 За Jeep Wrangler Џ.К.

DEN 280.80
Достапност
Залиха

Пакетот Вклучува : Еден Пар Агол Чувари.Fitment : Одговара на 2007-2017 За Jeep Wrangler.Боја : Црна. / Материјал : Пластика. / Поставеност на Возило : Лево, Задна, во Право.Овие се супер едноставни за инсталација без дупчење е потребно.Тие се закачите со ултра-силна 3m ленти.Ни Акции!Брз И Бесплатен Превозот.Ние Брод На Нас Континентална 48 Држави Само.Опис на производот : Состојба : Brand new.Боја : Црна.Материјал : Пластика.Поставување на Возило : Лево, Задна, во Право.Fitment Тип : Директна Замена.Ова е еден пар на агол чувари одговара на 2007-2017 За Jeep Wrangler.Направени за 4 вратата и 2 вратата модели.Овие се супер едноставни за инсталација без дупчење е потребно.Тие се закачите со ултра-силна 3m ленти.Ќе мора да се исклучите вашиот запис, носителот да го инсталирате агол, тоа е многу едноставна работа.Пакетот Вклучува : 1 x Еден Пар Агол Чувари.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа