.

.

Заден Агол Чувари панцири Агол Покрие 4 Вратата За Jeep Wrangler JK 07-18

Заден Агол Чувари панцири Агол Покрие 4 Вратата За Jeep Wrangler JK 07-18

DEN 2244.00
Достапност
Залиха

За Jeep Wrangler 2007-До 4 Вратата и 2 Вратата Модели.Боја : Црна.Материјал : Пластика.Модел : НА-41. Поставување на Возило : Задното Лево Десно.Состојба : нова Ова е еден пар на агол штитници за 2007-2017 Jeep Wrangler.Направени за 4 вратата и 2 вратата модели.Овие се супер едноставни за инсталација без дупчење е потребно.Тие се закачите со ултра-силна 3m ленти.Ќе мора да се исклучите вашиот запис, носителот да го инсталирате агол чувари, но тоа е исто така многу едноставна работа.Пакување листа 1 пар Агол Чувари (Возач & Патник).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа