.

.

Stanbroil Монтажни Бамбус Скара Табела Полица за 22 Инчи Вебер Господар Touch & Оригинални Литургија Јаглен Скари, и Други Слични Големина Јаглен Литургија Скари

Stanbroil Монтажни Бамбус Скара Табела Полица за 22 Инчи Вебер Господар Touch & Оригинални Литургија Јаглен Скари,

DEN 1442.40
Достапност
Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од бамбус табела врвот, конструиран да понуди значајни подобрувања во текот пластични материјали, здрава и еколошки, одлична отпорност на абење и отпорност на корозија.ДИМЕНЗИЈА МЕРКИ, - Мерки за површина е околу 17.5"L x 19.2"W x 0.62"D, вкупната висина е 19 инчи.ЛЕСЕН ЗА МОНТАЖА - Постојат собранието инструкции во секој пакет,на сите хардверски Е вклучена и доаѓа со сите потребни завртки.Полиците се здрав и добро изградена,инсталација може да се заврши за неколку минути.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ - Заоблени купола површина за сместување на големи кокошки и мисирки, солидна нерѓосувачки челик suppport цевка која не се распадне.Тоа може да има многу додатоци, месо, плочи, сосови, зачини, раствори, алатки и прибор на страната полица за лесен пристап.КОМПАТИБИЛНОСТ - Одговара Вебер 22" Господар-Допир Јаглен Скара, 22" Оригиналната Литургија Јаглен Скара & 22" Оригиналната Литургија Премиум Јаглен Скара 22".СПЕЦИФИКАЦИИ : ✔ Материјал : Висок квалитет Бамбус ✔ Монтажни Скара Табела Полица ✔ Површината Мерки : 17.5"L x 19.2"W x 0.62"Д ✔ Вкупна Висина : 19" ГЛАВНА ПЕРДУВИ : ~ Направени од високо квалитетен материјал за долго време и издржливи употреба. ~ Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба. ~ Високо отпорни од пластични полици подобро. ~ Обезбедува дополнителен простор за готвење и алатка за складирање. ~ Тоа е лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вас.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : ◆ 1× Дрво Полица ◆ 3 x М5 Завртка ◆ 3 x М5 Орев ◆ 2 x Кука ◆ 1 x Поддршка Цевка ◆ 2 x Завртка M4 ◆ 1 x Црево Стегач за ИНСТАЛАЦИЈА СОВЕТИ : ☀ Усогласување на две дупки, во еден крај на поддршка цевка за да дупки на левата страна на полица, и да се обезбеди користење на М5 завртки и навртки. ☀ Усогласување на јадица со дупка на дното од десната страна на полицата, и ги заостри со завртки M4. ☀ Стави цевката менгеме на поддршка нога на скара, се усогласат дупка на цевката се стега со дупка на поддршка цевка, и да се обезбеди користење на М5 завртки и навртки.Добра скара скара страна полица, може да се стави леќата и други објекти на тоа кога правите СКАРА, уживаат има екстра простор за да се задржи она што ви треба право од ваша страна, па можете да се фокусира на бразилецот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа