.

.

Јаглен Скара корејски Скара Скара Преносни Нерѓосувачки Челик Non-stick Јаглен Шпоретот за на Отворено Кампување СКАРА Скара 13.7 инчи Мала Скара на Отворено Готвење

Јаглен Скара корејски Скара Скара Преносни Нерѓосувачки Челик Non-stick Јаглен Шпоретот за на Отворено Кампување

DEN 1103.28
Достапност
Залиха

Целосна скара Скара во Собата : На СКАРА скара вклучуваат скара скара тело,грил тавата,скара нето,јаглен носителот,јаглен пепел сад,и анти-жешка справи.На грил тавата и скара нето прави 2 тип на скара за вас и вашето семејство .На јаглен пепел сад и носител прави јаглен горат повеќе целосно и идеален за бездимен бразилецот дома.Со анти-жешка рачка,тоа е лесно да се додаде јаглен,заменете ја грил тавата или нето.Високо Квалитетен Материјал : Ова јаглен скара скара е направен на задебелена и анти- 'рѓа не' рѓосувачки челик, и не-стап руда скара пан ќе направи СКАРА лесно се работи за почетник.Тоа е исто така лесно да се чисти. 2 Вид на Скара : На грил тавата е погодна за слобода, лесно да се капе масло состојки, печени надвор и тендер внатре по бразилецот.Скара нето-е погоден за големи парчиња на состојки кои не се лесно да се капе масло, со хрупкави текстура по бразилецот.Тоа може да се скара различни состојки, како што говедско месо, бифтек,kebabs, пилешки гради,турција, кромид, пченка, зелена пиперка, сланина,итн.Тоа може да ги исполни вашите различен вкус и потреби.Прилагодливи Воздух Влезот : Што можат да го контролираат огнот со поместување на железо состојба да се прилагоди на две вентилација дупки на страната за време на скара.Димензии : 13.78*13.78*4.72 инч.Мала скара ви овозможува лесно да носат кога кампување/пикник/заостанува/риболов на отворено. 2 Вид на Скара-На грил тавата и скара нето.Домаќинство без чад скара.Не-стап грил тавата го направи тоа лесно да се чисти.Лесно да се носат.Оваа јаглен скара скара е направен на задебелена и анти- 'рѓа не' рѓосувачки челик, и не-стап руда скара пан ќе направи СКАРА лесно се работи за почетник.Тоа е исто така лесно да се чисти.На грил тавата и скара нето прави 2 тип на скара за вас и вашето семејство.На јаглен пепел сад и носител прави јаглен горат повеќе целосно и идеален за бездимен бразилецот дома.Со анти-жешка рачка,тоа е лесно да се додаде јаглен,заменете ја грил тавата или нето.Мала скара, исто така ви овозможува лесно да носат кога кампување/пикник/заостанува/риболов на отворено.Име : Круг корејски јаглен скара скара.Големина на : 13.78*13.78*4.72 во.Пакетот вклучува:. 1.Скара Скара Тело. 2.Скара Грил Тавата. 3.Скара Скара Нето. 4.Јаглен Држачот. 5.Јаглен Сад. 6.Анти-жешка Справи. 2 Вид на Скара-На грил тавата и скара нето.Домаќинство без чад grill Non-стап грил тавата го направи тоа лесно да се чисти.Лесно да се носат.

Параметрите на стоката

Name:
Round Korean charcoal barbecue grill Size

Подобро ви се допаѓа