.

.

Microblading Поправка Агент, Хидратантна Нега Боја Одредување Компактен Усна Тетоважа Поправка Серум за Дома за Тетоважа Салон

Microblading Поправка Агент, Хидратантна Нега Боја Одредување Компактен Усна Тетоважа Поправка Серум за Дома за

DEN 155.76
Достапност
Залиха

Безбедно и благи состојки, анти‑алергиски, чистење и освежување, нема штета на кожата, може да се користат со доверба.Moisturizes и поправки, го активира епидермисот.Промовира регенерација на клетките во тетовирани области.Брави и поправки на боја, поправки оштетена кожа, и стабилизира боење, практичен за употреба.Погоден за веѓа тетоважа, усна белење, eyeliner тетоважа, мала тетоважа, совршен за домашна употреба и тетоважа продавница.Спречи decolorization, блок формирањето на scabs, инхибираат на прекумерното лачење на себум и да предизвика decolorization.Функција : 1. Безбедно и благи состојки, анти‑алергиски, чистење и освежување, нема штета на кожата, може да се користат со доверба.2. Брави и поправки на боја, поправки оштетена кожа, и стабилизира боење, практичен за употреба.3. Спречи decolorization, блок формирањето на scabs, инхибираат на прекумерното лачење на себум и да предизвика decolorization.4. Moisturizes и поправки, го активира епидермисот.Промовира регенерација на клетките во тетовирани области.5. Погоден за веѓа тетоважа, усна белење, eyeliner тетоважа, мала тетоважа, совршен за домашна употреба и тетоважа продавница.Како да го Користите : По чистењето на тетовирани област, лесно се применува овој производ до соодветното подрачје, ќе се применуваат 3-5 пати на ден да придавам влогови на кожата, и да продолжите да ги користите за 5-7 дена.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Microblading Поправка Agent Shelf Живот : 3 Years Net Содржина : 10ml/Bottle Characteristics : Погодна за репарација, навлажнувачки, спречување на scabs, и заштита на боја по microblading Application : Веѓа тетоважа, усна белење, eyeliner тетоважа, мала тетоважа Пакет Листа : 1 x Microblading Поправка Агент.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Microblading Repair Agent
Shelf Life:
3 Years
Net Content:
10ml/Bottle
Characteristics:
Suitable for repairing, moisturizing, preventing scabs, and protecting color after microblading
Application:
Eyebrow tattoo, lip bleaching, eyeliner tattoo, small tattoo
Package List:
1 x Microblading Repair Agent :

Подобро ви се допаѓа