.

.

Веѓа Тетоважа Поправка Агент, Преносни Трајни Тетоважа Поправка Агент за Салон за Убавина за Домашни

Веѓа Тетоважа Поправка Агент, Преносни Трајни Тетоважа Поправка Агент за Салон за Убавина за Домашни

DEN 155.76
Достапност
Залиха

Подобро боја на задржување, се зголеми боја заклучување време и да се направи микро‑blading тетоважа ефект повеќе, долготраен.Преносни големина за лесен пристап и чување, посебно дизајниран за поправка и боја фиксација по тетоважа.Побрзо поправка да им помогне на кожата заклучување на вода, придавам влогови на кожата и да го користите по microblading тетоважа операција.Помалку краста, природни и благи состојки за да се намали краста, подобра грижа и заштита на вашата кожа по тетоважа операција. 5ml Нето содржина, безбедно и благи состојки нема да им наштети или да го стимулира нежен со кожата, погодна за веѓа, усните и eyeliner тетоважа.Функција : 1. Побрзо поправка да им помогне на кожата заклучување на вода, придавам влогови на кожата и да го користите по microblading тетоважа операција.2. Помалку краста, природни и благи состојки за да се намали краста, подобра грижа и заштита на вашата кожа по тетоважа операција.3. Подобро боја на задржување, се зголеми боја заклучување време и да се направи микро‑blading тетоважа ефект повеќе, долготраен.4. Преносни големина за лесен пристап и чување, посебно дизајниран за поправка и боја фиксација по тетоважа.5. 5ml Нето содржина, безбедно и благи состојки нема да им наштети или да го стимулира нежен со кожата, погодна за веѓа, усните и eyeliner тетоважа.Како да го Користите : Користете 3-5 пати на ден за 5-7 дена континуирано да помогне да се постигне брза поправка ефект.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Поправка Agent Texture : Течни рок на траење : 3 years Quantity : 5ml/ bottle Suitable за : Поправка и боја фиксација по тетоважа Ефикасност : Помош поправка на веѓа, eyeliner и усна тетоважа, и негуваат кожата, па како и за ефикасно да го поправи бојата и заклучување на боја, намалување на краста, и брзо поправка на кожата.Пакет Листа : 1 x Тетоважа Поправка Агент.

Параметрите на стоката

Item Type:
Tattoo Repair Agent
Texture:
Liquid
Shelf Life:
3 years
Quantity:
5ml/ bottle
Suitable for:
Repairing and color fixation after tattoo
Efficacy:
Help repair the eyebrow, eyeliner and lip tattoo, and nourish the skin, so as to effectively fix the color and lock the color, reduce scab, and quickly repair the skin.
Package List:
1 x Tattoo Repair Agent :

Подобро ви се допаѓа