.

.

Трајна Тетоважа Отстранување Крем Нема Потреба За Болка Отстранување Максимална Сила, Болка-Слободен И Достапен Начин Се Отстрани Тетоважа (А)

Трајна Тетоважа Отстранување Крем Нема Потреба За Болка Отстранување Максимална Сила, Болка-Слободен И Достапен

DEN 82.80
Достапност
Залиха

Трајна Тетоважа Отстранување Крем ги отстранува несаканите тетоважи во 100% сигурна, болка-слободен и достапен начин.Добивање на вашата тетоважа lasered исклучување е болна, скапо и може да го остави зад себе изгорени лузни.Оваа отстранување крем зачувате вашите пари и безболно се стопува вашата тетоважа или постојан козметика без било лузни во Кратко време.Направени на активни природни состојки кои се шири кожата дермисот да го нападне тетоважа мастило.Сега ќе можете да ја отстраните вашата тетоважа во секое време и секаде со овој моќен уште противалергиски крем.Безбеден и удобен.ноќта на вештерките шминка фондацијата шминка бело лице шминка вампир шминка шминка суета со фиоки зомби шминка за полнење меша четка за шминка деца шминка светат во темница шминка сјајот лепак шминка зомби шминка шминка комплети за жени целосен комплет лице боја шминка вегетаријанска шминка шминка палета сенки трајна шминка машина контура шминка комплет rhinestones за шминка шминка организатор фиоки за складирање.контура шминка шминка адвент календар 2021 ноќта на вештерките шминка за полнење за возрасни шминка уметник за обновливи шминка смена облека пенкалата шминка на очите сјајот шминка зелена шминка контура се држиме шминка играчка шминка сет за девојки светлина огледало шминка лажна крв шминка на очите веѓата шминка барби шминка шминка огледало на ѕидот монтирани сирена шминка шминка concealer hourglass шминка бела шминка шминка поставување спреј за чистење лице balm шминка смена шминка колекции за тинејџери.ноќта на вештерките шминка комплет кловн шминка шминка колекции шминка колекции за возрасни жени шминка палета организатор шминка blender сунѓерот шминка табела со фиоки kawaii шминка торба организација и складирање шминка шминка смена облека за обновливи водоотпорен шминка шминка лента шминка табела со огледало и чаир професионална шминка за полнење на специјални ефекти шминка комплет симпатична шминка четки шминка суета огледало со светла kawaii шминка шминка уметник материјали шминка смена крпи завршувањето спреј за шминка.Карактеристики : ги Отстранува сува или влажна маркер пенкало & несакани тетоважа лесно Природни состојки се безбедни и безопасни за вашата кожа Преносни & лесен, Брз апсорпција нема да ги заглави порите на вашата кожа Влогови ќе кожа, додека исчезнува далеку tattoo Specification : Нето тежина : 13g Текстура : Крем Апликација : Лични/Тетоважа Artist Package Листа : 1 x Тетоважа Отстранување Крем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа