.

.

Прав Агол Nema 5-15P 15A 125V AC Приклучокот, [УЛ CUL] Лесно Собрание, на 90 Степен САД, Канада Машки DIY Rewirable 12 Насоки Прилагодливи AC Конектори...

Прав Агол Nema 5-15P 15A 125V AC Приклучокот, [УЛ CUL] Лесно Собрание, на 90 Степен САД, Канада Машки DIY Rewirable

DEN 215.76
Достапност
Залиха

УЛ CUL Аглеста САД, Канада 3 Pole машки AC приклучокот, Овој Приклучок оди со 12 насоки, Видете слика за тоа како да се ротира до 12 насоки. 12 Насоки прилагодливи AC Машки Приклучокот ,Pin нож во бакар, , Вертикална Пламен степен 94 V-0, Најлон материјал, 3 терминали се месинг.Завртки за заклучување на типот на дизајн, Цврсти квалитет лесно за работа и удобен за дома, DIY.Таа работи со SJT 18/16/14, па дури и AWG 12 кабелот за напојување.Пакетот ќе добијат вклучуваат 1x PC агол Nema 5-15 P AC приклучокот. : Спецификација .Nema 5-15 P Машки AC Приклучокот .Номинална @15 A 125 V .Во согласност со Американскиот мозок SJT 18 AWG,16 AWG & 14 AWG кабел .Во согласност со Европските кабелот 0.75/1.0/1.5/2.0 плоштад воено владеење метри кабел .Материјали : Најлон .Црна боја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа