.

.

34 Мрежа Пластични Фрижидер Јајце Послужавник,Deviled Јајце за Носител со Капак,Јасно Јајце Складирање Сад,Пластовидно Фрижидер Јајце Фармацевт Јајце Кутија

34 Мрежа Пластични Фрижидер Јајце Послужавник,Deviled Јајце за Носител со Капак,Јасно Јајце Складирање Сад,Пластовидно

DEN 239.76
Достапност
Залиха

34 Мрежи : пластични фрижидер јајце послужавник може да се одржи до 34 јајца,се задржи секое парче на вашиот јајца здрава и свежа.Материјал : Ова јајце сад е направен од високо квалитетни пластични,силни и издржливи,ќе може да се чистат лесно.Големи димензии : големина на јајце лента е 13.5 x 10 x 2.7 инчен,погоден за повеќето фрижидер,ладилник,провизии,фрижидер,фиока,итн.Практична кујна складирање : Нашата јајце носител е пластовидно,може да се спаси голем простор и да им даде на вашиот јајца одличен дома,организирање на вашиот фрижидер,кујна кабинети.Широка примена : преносни јајце кутија, исто така, погодна за чување devilde јајца,јагода и друга храна,совршен за пикник и кампување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа