.

.

Пластични Обвивки за Складирање Сад,vacane Пластовидно Јајце Носителот Јасно Садот со Капак,BPA-Free Јајце Организаторот за Фрижидер Countertop Кујна, Фрижидер, Продавници 16 ?

Пластични Обвивки за Складирање Сад,vacane Пластовидно Јајце Носителот Јасно Садот со Капак,BPA-Free Јајце Организаторот

DEN 1466.40
Достапност
Залиха

Како што времето и температурата промени, жолчките ќе стане потенка и жолчка ќе плови нагоре.Држете го вашиот јајца, свежи и заштитени со vacane јасно пластика јајце коцки.Големите крајот на јајцето има воздушна комора.Држете го вашиот јајца, свежи и заштитени со vacane јасно пластика јајце коцки. 【Ефикасна Големина За Секојдневна Употреба】2 Пакет се вклучени.ANSWER : ___________________________ NOTE : НЕ МОЖАТ ДА СЕ КОРИСТАТ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ.Лесно да се чисти без апсорбирање на дамки или миризби.Кога големите крајот uppermost, на жолчка не ќе се држи на лушпата на јајцето, па може да се чуваат свежи подолго време. 【vacane Квалитет Поддршка на Корисниците】Ако не сте задоволни со нашите производи или примате разбиена производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Во тоа време, жолчка ќе се држиме до школка и формираат "скапани јајце".vacane јајце држачот е изработен од врвен квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал, што значи дека тие се скрши-отпорни и без мирис.Големите крајот на јајцето има воздушна комора.Во тоа време, жолчка ќе се држиме до школка и формираат "скапани јајце".Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за враќање или испраќање во рок од 24 часа. 【Не се лизга Влошки & Пластовидно Дизајн】 Постојат 4 не се лизга влошки на дното, што ги прави јајце складирање сад постабилна.Премиум храна за МИЛЕНИЧИЊА одделение материјал го прави овој јајце складирање бин потрајни и јасно.Совршен за фрижидер складирање, исто така и за пикник забава, патувања и многу повеќе.Кога големите крајот uppermost, на жолчка не ќе се држи на лушпата на јајцето, па може да се чуваат свежи подолго време.Јајцето чаши се доволно голема за големи јајца и добро поставена со многу прст соба за да го зграби еден безбедно.Секоја јајце фах држи до 16 јајца.Се вклопат за повеќето од фрижидери, да ги Задржи вашите фрижидери уредно организирани.Јајцето чаши се доволно голема за големи јајца и добро поставена со многу прст соба за да го зграби еден безбедно.Чувајте ги јајцата се свежи за максимална свежината и вкусот.Како што времето и температурата промени, жолчките ќе стане потенка и жолчка ќе плови нагоре.Се чисти со топла сапуница вода.Нашите јајце складирање организаторите се лесни за чистење. 【BPA-Free Здрав Материјал】Премија за храна за МИЛЕНИЧИЊА одделение материјал го прави овој јајце складирање бин потрајни и јасно.Јајце тави може да се користи пластовидно на фрижидерот или countertop да се зголеми просторот за складирање.【Пропустливи Задржи Јајца, Свежи】Секој vacane јајце носителот дизајниран со пропустливи дека може да ги измените протокот на воздухот во и надвор, се манипулира со влага внатре, да се спречи spoilage.Премиум храна за МИЛЕНИЧИЊА одделение материјал го прави овој јајце складирање бин потрајни и јасно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа