.

.

Сино-Б Јајце Носителот - Фрижидер Складирање Фах Јајце Носителот на Сад во Фиока 24Egg, Јасно

Сино-Б Јајце Носителот - Фрижидер Складирање Фах Јајце Носителот на Сад во Фиока 24Egg, Јасно

DEN 477.60
Достапност
Залиха

ФРИЖИДЕР ОРГАНИЗАТОР : Сад е здрав покрие овозможува редење за екстра фрижидер простор за складирање.Направени од издржлив, BPA-free, храна безбедно пластика, Материјал : RPP(случаен полипропилен).ЈАСНО & ВИДЛИВИ : Транспарентна јајце фах дизајн за лесно visibility – за никогаш да не се кандидира надвор од јајца повторно!.ПРОСТОР SAVER (скрин сејвер) : се Вклопува уредно во фрижидер.Држи до 24 јајца, димензии во инчи, 13" L x 6.5" W x 5.2" Х Не машина за миење на садови и микробранова безбедно!.Сино-Б Фрижидер Складирање Фах Јајце Носителот 24 Јајца.Имајте јајца заштитени и организираниот со овој опфатени јајце носителот на послужавник.Направени од цврстата храна-безбедно BPA free пластика, оваа единствена јајце сад карактеристики на транспарентен капак за јасна видливост и вграден во рачка, со што фах лесно да ја извадите надвор и да ги отстраните од фрижидер кога е потребно.Редење уредно во фрижидер, на послужавник се добива со здрав капак па уште еден јајце кутија или друг вид на храна, предмети може да застане на врвот, заштеда на простор и чување во фрижидер целосно спакувани и организирани.Многу повеќе атрактивен, практични и хигиенски од продавницата купи јајце контејнери и совршен носител и на држачот за оние кои се подигне кокошки, јајцето лента може да биде рака мијат со благ детергент и вода – не се погодни за dishwashers.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа