.

.

QIEUUOD Автоматско Возен Јајце Сад за Фрижидер,Голем Капацитет Мулти-Слој Јајце Послужавник,Јајце Држачот за Фрижидер,18/36/54 Мрежи Јајце Krabičkách (Еден слој)

QIEUUOD Автоматско Возен Јајце Сад за Фрижидер,Голем Капацитет Мулти-Слој Јајце Послужавник,Јајце Држачот за Фрижидер,18/36/54

DEN 479.76
Достапност
Залиха

【АВТОМАТСКИ се ТРКАЛААТ-OFF ДИЗАЈН】Јајце Фиока за Фрижидер Наменета за 7° Наклон, Јајца Автоматски се Тркалаат и да Падне за да се Направи се за Позицијата, и Голем Отворање Се Користи да се Земе Јајцето.Нема Потреба да се Повлече и да Го Отворите Капакот, Што Го Прави Полесно да се Земе Јајца, Заштеда на Време и Напор. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Јајце Носителот Тоа Е Направен од Високо-Квалитет Милениче Материјал, Не се Плаши од Ниска Температура, и Може да Се Чуваат Во Фрижидер за Долго Време.Подебели Дизајн, Повеќе Цврсти И Издржливи, Може да Се Користи за Долго Време, и се Ефективни. 【ИНТИМНИ НОВ ДИЗАЈН】Интимни Нов Дизајн Усвојување Проѕирен Визуелен Дизајн, Преостанатата Сума на Јајца Може да Се Визуелизира, Што Е Погодно за Навремено Надополнување; На Горниот Капак Може да Биде Лесно да се Отстрани, и Тоа Е Погодно да се Вчита и Чистење На Јајца; Покачување На Работ И Продлабочување На Каналите, Јајца Не се Лесно да Се Падне, Но, исто Така, Може да Се Чуваат Како Патка Јајца Голем Јајце; Ритам на Дршката, Се Продлабочува, На Редење Е Поцврста И Побезбедно. 【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】Јајце Krabičkách Секој Слој Може да се сместат 18 до 21 Јајца.Дизајнот Може да Се Рангирани, Кој Е Лесен за Складирање и Заштедува Простор.Тоа Е Повеќе Уредно и Убави Кога се Става Во Фрижидер или Контра. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Горниот Капак на Овој Фрижидер Организатор Кантите Со Капак Е Отстранливи.Тоа Може да Се Мијат Директно со Топла Вода, и ги Избриша со Партал, или Место На Мозоци и Нека се Исуши, а Потоа Можете Да Продолжите да ја Користите.Тоа Не Е Ограничена Само на Ставање на Јајца, Што Може да Се Стави Во Различни Јајце Форми Како Патка Јајца и Конзервирани Јајца, и Тоа Е Мулти-Цел.7° Наклон Дизајн, Автоматски Ролни Надолу, Автоматски се Пополнува На слободни работни Места, и Нема да Ја Оштетат Јајца.Кафеавата Проѕирен Визуелен Дизајн Се Користи за да Ги Видите Останатите Јајца Во Внатрешноста На прв Поглед, Што Е Погодно за Навремено Потрошувачка или Купување.Отворањето Е Зголемена И Проширува, и Тоа Е Погодно да се Земе.Не Само што Тоа Ќе Не Џем На Страна, Тоа Не ќе Џем Јајце, Предизвикувајќи Рака Повреда или Јајце Кршење.Новата Надградба на Науката, Интегрирање на Шест Предности Во Една, Е Побезбедно и поудобно да ги Користите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа