.

.

BBG Кујна Пластични Обвивки на Носителот, Јајце Складирање Сад за Фрижидер, 2-Слој Фиока Тип Јајце Свежи Складирање Кутија со Рачки, Пластовидно Пластични Јајце Фах И

BBG Кујна Пластични Обвивки на Носителот, Јајце Складирање Сад за Фрижидер, 2-Слој Фиока Тип Јајце Свежи Складирање

DEN 623.76
Достапност
Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата јајце складирање сад направени од издржлив храна одделение се загрози-отпорна пластика, безбедност и заштита на животната средина.Лесно е Грижа - се чисти овие сини јајце носителот со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови. 40 GRIDNS ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Овие јајце чување на кутии со двоен слој за дизајн и секој слој може да се сместат 20 јајца за свежа складирање и простор за заштеда на енергија.Конусна ритам дизајн може да се поправи различни видови на јајца за да се спречи тресење или дробење.ПЛАСТОВИДНО И да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Пластовидно јајце складирање кој може да ви помогне да заштедите простор, Фиока тип дизајн го прават овие јајце држачот за фрижидер прашина-доказ и влага-доказ.димензии во инчи, 10.63" L x 8.66" W x 6.49" H. ЈАСНО & ВИДЛИВИ : Транспарентна пластика јајце организатор дизајн за лесно видливост, така што можете да ги видите останатите сума на јајца и брзо да го дофати она што ви треба.БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ : ве Молиме контактирајте со нас на вашата нарачка страница ако има некои проблеми со нашите сина јајца deviled послужавник .Со цел да се даде што подобар шопинг искуство, ние сме повеќе од подготвен да помогне да се реши на сите.Јајцето носителот се пластовидно, кој може да ви помогне да заштедите на простор во фрижидер, да ги задржи јајца, свежи и да се спречи истите да бидат мелени или мелени.Чувајте ги вашите јајца, свежи и заштитени со BBG сина јајце на сопствениците.Транспарентна пластика јајце организатор дизајн за лесно видливост, така што можете да ги видите останатите сума на јајца и брзо да го дофати она што ви треба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа