.

.

Опфатени Јајце Држачот за Фрижидер,30 Deviled Јајце Садот со Капак,Пластични Обвивки Садови,Фрижидер Јајце Фармацевт Јајце Складирање Кутија

Опфатени Јајце Држачот за Фрижидер,30 Deviled Јајце Садот со Капак,Пластични Обвивки Садови,Фрижидер Јајце Фармацевт

DEN 350.16
Достапност
Залиха

Голем Капацитет : јајце фах држи до 30 јајца во нормална големина,да ги задржи вашите јајца безбедно и свежо.Големина : големина на јајце држачот за фрижидер е 13.5 x 10 x 2.1 инчен,погоден за повеќето фрижидери,шкафови и фиоките.Висок Квалитет : јасно delived јајце складирање кутија е направен од пластични материјали,силни и издржливи,без мирис.Јајца Организатор : пластични обвивки на сад со капак може да се задржи јајца, свежи и организиран без да се оштети или скрши,не мора да се грижите за deviled јајце губи својот оригинален вкус.Да зачувате Простор : Ова јајце складирање организатор е пластовидно,може да се спаси голем простор и да им даде на вашиот јајца одличен дома.Совршен за фрижидер,фрижидер,ладилник,провизии,фиоки,кампување и пикник.Практична Јајце Складирање Кутија : покриени јајце носителот insures дека 30 јајца можат да бидат зачувани во тоа,да ги задржи јајца и deviled јајца, свежи и организиран без да се оштети или скрши.Да зачувате Простор : Јајце садот со капак може да се користи на повеќе надредениот во фрижидер,шкафови,фиоки,ладилник,итн,убава и да се зачува простор,уредно ги организирате вашата кујна.Повеќенаменски : преносни јајца складирање кутија е дизајниран за носење јајца лесно,исто така, погодна за чување deviled јајце,јагода и друга храна.Спецификација : Пакетот вклучува : 1 x Јајце diapenser носителот Големина : 13.5 x 10 x 2.1 инчен Материјал : Пластични Боја : Јасно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа